Op stap

IVN Westerwolde-Oldambt organiseert wederom een vaarexcursie over de Dollard

- advertentie -

Oldambt – Op zaterdag 19 september vertrekken we bij Nieuwe Statenzijl. Na het passeren van de sluis ligt de weidsheid van de Dollard voor de boeg. We zetten koers naar de grenspaal en daar gaat de motor uit, komt de lunch op tafel en kunnen we in stilte genieten van de uitgestrekte slibvelden en het leven dat zich daarop afspeelt.

De tocht duurt ongeveer 6 uur en kost € 60,– voor leden van IVN W-O en € 65,– voor niet leden. Deze prijs is inclusief een eenvoudige lunch aan boord. Op de boot is ook een toilet aanwezig. Deze tocht is niet geschikt voor rolstoelgangers. Per excursie hebben we slechts 12 plaatsen beschikbaar.

- advertentie -

Lijkt het je leuk om mee te gaan? Meld je dan zo snel mogelijk aan door te bellen met onze penningmeester Gerrit Smit : 06 29 513 621

- advertentie - 

Dit kan u ook interesseren

Back to top button